• سپاهان موکت

درباره ما

شرکت سپاهان موکت در سال 1362 در اصفهان تاسیس شد. اولین واحد صنعتی این شرکت در یاسوج واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد احداث شد. موکت‌های کبریتی و طرح‌دار، با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌های تولید، مواد اولیه باکیفیت، و پرورش منابع انسانی بومی از ابتدا سرآمد کیفیت موکت نمدی در ایران و هم تراز با استانداردهای جهانی بوده است. سپاهان موکت در راستای توسعه و خودکفایی، پس از چندی دست‌اندکار تأمین مواد اولیۀ خود شد و واحد تولید الیاف و سپس واحد تولید رزین را راه‌اندازی کرد.

این شرکت از بدو فعالیت، رقابت در بازار جهانی را سرلوحه قرار داده، و همواره بخش عمده‌ای از محصولات خود را به کشورهای حوزۀ خاورمیانه و آسیای میانه صادر نموده، ازاین‌رو سال‌های متمادی به عنوان صادرکننده برتر برگزیده شده است.  

توفیق‌ سپاهان موکت در عرصۀ صادرات و استقبال روزافزون بازار از محصولاتش، شرکت را بر آن داشت که طرح‌های توسعۀ خود را در جغرافیایی جدید و نزدیک‌تر به بازارهای هدف پیاده کند، ازاین‌رو در دهۀ هشتاد دومین واحد صنعتی خود را در بروجن واقع در استان چهارمحال بختیاری احداث نمود. 

دغدغۀ اصلی شرکت سپاهان موکت همواره این بوده که نیاز‌ها و سبک‌زندگی‌های مشتریان خود را بشناسد و در فرایند طراحی و توسعۀ محصول، مسائلی که برای مصرف‌کنندۀ نهایی مهم است را در نظر بگیرد. این شرکت طی دهۀ گذشته با راه اندازی واحد تولید تافتینگ و نیز مددگرفتن از تکنولوژی چاپ، گسترۀ تولیدات خود را تنوع بخشیده تا بتواند محصولاتی بادوام، مطابق با مدِ روز و متناسب با سلیقه‌ها و بودجه‌‌های مختلف ارائه دهد.